Dagbädd Berlin design Bruno Mathsson

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BRUNO MATHSSON, dagbädd, "Berlin", brännmärkt Bruno Mathsson Design Made in Sweden, formgiven 1957, höjd ca 49, 193x98 cm

Bruksslitage, repor

591452

2018-11-20