Gunnar Larson litografi

Gunnar Larson litografi
Gunnar Larson litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

GUNNAR LARSON (född 1925): Kvällsljus, signerad och numrerad Gunnar Larson, 98/200, litografi, 75x55 cm, oramad

Kuntoraportti

591457

Päivämäärä:

2018-11-20