Gunnar Larson litografi
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GUNNAR LARSON (född 1925): Kvällsljus, signerad och numrerad Gunnar Larson, 98/200, litografi, 75x55 cm, oramad
Kuntoraportti
591457
Päivämäärä:
2018-11-20