Omega armbandsur 18 k guld 1980-tal
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
OMEGA, armbandsur, 18 k guld, 1980-tal, safirglas, quartz, datum, refnr. 196750, Cal ETA 255.411, armband doublé ej original, diameter 33 mm
Kuntoraportti
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Elektronikdel utbytt, signerad Longines
591463
Päivämäärä:
2018-11-20