Slagbord 1800-tal
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SLAGBORD, 1800-talets första hälft, originalmålat, enkla grindar, sarg med låda, mått ca bredd 98 cm, full längd 187 cm, längd ihopfällt ca 57 cm, höjd 77 cm
Åldersslitage, avslag, förstärkningar med skruv
591466
2018-11-20