Slagbord 1800-tal

Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SLAGBORD, 1800-talets första hälft, originalmålat, enkla grindar, sarg med låda, mått ca bredd 98 cm, full längd 187 cm, längd ihopfällt ca 57 cm, höjd 77 cm

Åldersslitage, avslag, förstärkningar med skruv

591466

2018-11-20