Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
GEORGE NELSON, Taklampa "Bubble Saucer", Modernica, 2000-tal, formgivningsår 1952, vinylplast, aluminium, höjd ca 30 cm, 65 diameter
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
591467
2018-11-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner