Alessandro Mendini

Alessandro Mendini
Alessandro Mendini
Alessandro Mendini
Alessandro Mendini
Alessandro Mendini
Alessandro Mendini
Alessandro Mendini
Alessandro Mendini
Alessandro Mendini
Alessandro Mendini
Alessandro Mendini
Alessandro Mendini

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ALESSANDRO MENDINI, ´´Magis Proust´´, fåtöljer 1 par, svart, plast, sitthöjd ca 39 cm

Slitage, repor

591480

2018-11-20