Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ALESSANDRO MENDINI, ´´Magis Proust´´, fåtöljer 1 par, svart, plast, sitthöjd ca 39 cm
Slitage, repor
591480
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här