Art Déco - Goldscheiderfigurin

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

STEFAN DAKON, figurin, Goldscheider, Wien, Österrike, i form av dansös, flintgods, polykrom glasyr, stämplad Goldscheider Wien, Made in Germany, signerad Dakon, höjd 34 cm

Smärre ytkrackelyr förekommer

591489

2018-11-22