Klubbat för:
5 000 SEK
3 000 SEK
GRANGE, byrå, fanerad med körsbär, 1900-talets andra hälft, 4 lådor, nyckel skyltar i mässing, höjd ca 83, 52x118 cm, nyckel finns
Slitage
591490
2018-11-20