Royal Dux figurin

Royal Dux figurin
Royal Dux figurin
Royal Dux figurin
Royal Dux figurin
Royal Dux figurin
Royal Dux figurin
Royal Dux figurin
Royal Dux figurin
Royal Dux figurin
Royal Dux figurin

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROYAL DUX, figurin, 1900-talets första hälft, föreställande kvinna i hatt, porslin, stämplad undertill Royal Dux Czechoslovakia, höjd ca 27 cm

Smärre ytkrackelyr

591492

2018-11-20