Stig Lindberg litografi

Stig Lindberg litografi
Stig Lindberg litografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982) "Skönheten och odjuret´´, signerad och daterad Stig L 78, 67/100, färglitografi, ca 25x18 cm

591495

2018-11-20