Ytterfoder Gustavsberg

Ytterfoder Gustavsberg
Ytterfoder Gustavsberg
Ytterfoder Gustavsberg
Ytterfoder Gustavsberg
Ytterfoder Gustavsberg
Ytterfoder Gustavsberg
Ytterfoder Gustavsberg
Ytterfoder Gustavsberg
Ytterfoder Gustavsberg
Ytterfoder Gustavsberg

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YTTERFODER, Gustavsberg, daterad 1895, delvis majolikaglaserat stengods, reliefdekor, på 3 fötter med delvis genombruten dekor, höjd 26 cm

Ställvis krackelerad

591496

2018-11-20