Reseikon Andreas Stratilat
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RESEIKON, akademisk stil, S:t Petersburg, 1800-tal, avbildar Andreas Stratilat, tempera och olja på pannå, ca 11x7,5 cm
Detta föremål ingår i en temaauktion med ikoner
Träflisor borta, slagmärken och mindre färgbortfall
591498
2018-11-20