Reseikon Andreas Stratilat

Reseikon Andreas Stratilat
Reseikon Andreas Stratilat
Reseikon Andreas Stratilat
Reseikon Andreas Stratilat
Reseikon Andreas Stratilat
Reseikon Andreas Stratilat

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RESEIKON, akademisk stil, S:t Petersburg, 1800-tal, avbildar Andreas Stratilat, tempera och olja på pannå, ca 11x7,5 cm

Detta föremål ingår i en temaauktion med ikoner

Träflisor borta, slagmärken och mindre färgbortfall

591498

2018-11-20