Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATBORD, Richelieu Art & Meubles de France, 2 iläggsskivor med sarg á 48, ben med metallskoning, höjd ca 76, 180x121 cm
Slitage, mindre skador
591501
2018-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här