Göteborgsstolar, 6 st

Göteborgsstolar, 6 st
Göteborgsstolar, 6 st
Göteborgsstolar, 6 st
Göteborgsstolar, 6 st
Göteborgsstolar, 6 st
Göteborgsstolar, 6 st
Göteborgsstolar, 6 st
Göteborgsstolar, 6 st
Göteborgsstolar, 6 st
Göteborgsstolar, 6 st
Göteborgsstolar, 6 st
Göteborgsstolar, 6 st
Göteborgsstolar, 6 st
Göteborgsstolar, 6 st

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 6 st, s.k. Göteborgsstolar, 1800-talets andrahälft, mahognyfanér, sitthöjd ca 45 cm, höjd ca 85 cm

fanérskador, sprickor, en stol med limmad rygg

591514

2018-12-02