Bengt Nordenberg olja

Bengt Nordenberg olja
Bengt Nordenberg olja
Bengt Nordenberg olja
Bengt Nordenberg olja
Bengt Nordenberg olja
Bengt Nordenberg olja

Klubbat för:

36 000 SEK

Utropspris

35 000 SEK

BENGT NORDENBERG (1822-1902): Resesällskap, signerad Nordenberg 1860, olja på duk, 63x85 cm

uppklistrad på duk, renoverad

591520

2018-11-26