Snö byrå

Snö byrå
Snö byrå
Snö byrå
Snö byrå
Snö byrå
Snö byrå
Snö byrå
Snö byrå

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

THOMAS SANDELL & JONAS BOLIN, "Snö A", byrå, Asplund, formgiven under 1990-talet, lackerad i vitt, höjd ca 110, 90x43 cm

Ytslitage

591542

2018-11-21