Vas Japan
2018-11-21
591562
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
VAS, porslin, Japan, 1900-talets första hälft, dekor av örn i träd, höjd ca 41 cm
Lagningar