Henri Charles Antoine Baron

Henri Charles Antoine Baron
Henri Charles Antoine Baron
Henri Charles Antoine Baron
Henri Charles Antoine Baron
Henri Charles Antoine Baron
Henri Charles Antoine Baron
Henri Charles Antoine Baron
Henri Charles Antoine Baron

Klubbat för:

540 EUR

Utropspris

800 EUR

HENRI CHARLES ANTOINE BARON (1816-1885) Ett passionerat ögonblick, signerad samt daterad -75, olja på pannå, 31x23 cm

591563

2018-12-03