Emil Olsson pastell

Emil Olsson pastell
Emil Olsson pastell
Emil Olsson pastell
Emil Olsson pastell

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMIL OLSSON (1890-1964): Lantarbetare, signerad och daterad Emil Olsson 1938, pastell, ca 41x29 cm

591564

2018-11-20