Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MAX ERNST (1891-1976): Masque, etsning tryckt i gult och brunt, 1950, signerad och numrerad Max Ernst 35/100. LITTERATUR: Spies/Leppien 38
Fläckar i marginalen
591580
2018-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här