Max Ernst Etching Internationell grafik

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MAX ERNST (1891-1976): Masque, etsning tryckt i gult och brunt, 1950, signerad och numrerad Max Ernst 35/100. LITTERATUR: Spies/Leppien 38

Fläckar i marginalen

591580

2018-12-09