Stolar G-plan

Stolar  G-plan
Stolar  G-plan
Stolar  G-plan
Stolar  G-plan
Stolar  G-plan
Stolar  G-plan
Stolar  G-plan
Stolar  G-plan
Stolar  G-plan
Stolar  G-plan
Stolar  G-plan
Stolar  G-plan
Stolar  G-plan
Stolar  G-plan

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

4 500 SEK

Beschreibung

G-PLAN, 4 stolar, "Butterfly Chairs", E Gomme, 1950-tal, ryggbricka av teak, stomme i svartlackerat trä, sitsar klädda med svart konstläder, höjd 77 cm, sitthöjd ca 46 cm

Zustandsbeschreibung

bruksslitage

591588

2018-11-27