Stolar G-plan
Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
4 500 SEK
Beschreibung
G-PLAN, 4 stolar, "Butterfly Chairs", E Gomme, 1950-tal, ryggbricka av teak, stomme i svartlackerat trä, sitsar klädda med svart konstläder, höjd 77 cm, sitthöjd ca 46 cm
Zustandsbeschreibung
bruksslitage
591588
2018-11-27