Frans Tiger Finland

Frans Tiger Finland
Frans Tiger Finland
Frans Tiger Finland
Frans Tiger Finland
Frans Tiger Finland
Frans Tiger Finland

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FRANS JOHAN TIGER (Finland, 1849-1919): By vid insjö, signerad Frans Tiger, olja på duk, ca 44x62 cm

Duklagning

591589

2018-11-21