Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
VASER, BOJANER, LOCKURNOR, 7 dlr., porslin, Japan, 1900-tal, Satsuma, varierande dekor av figurer och blommor, höjd ca 17-31 cm
Slitage, smärre sprickor
591595
2018-11-21