Vaser och bojaner Satsuma Japan

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

VASER, BOJANER, LOCKURNOR, 7 dlr., porslin, Japan, 1900-tal, Satsuma, varierande dekor av figurer och blommor, höjd ca 17-31 cm

Slitage, smärre sprickor

591595

2018-11-21