Einar Nerman litografi

Einar Nerman litografi
Einar Nerman litografi
Einar Nerman litografi
Einar Nerman litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EINAR NERMAN (1888-1983): "Garbo", signerad Nerman, 78/250, litografi, ca 20x12 cm

591603

2018-11-21