Polissabel

Polissabel
Polissabel
Polissabel
Polissabel
Polissabel
Polissabel
Polissabel
Polissabel

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POLISSABEL, svensk, svagt böjd klinga, stämplad E. Svalling Eskilstuna, bygelfäste i mässing, svart läderbalja med tre mässingsbeslag, längd ca 79 cm

Slitage. Balja med skador

591606

2018-11-30