Alfred I Vickers

Alfred I Vickers
Alfred I Vickers
Alfred I Vickers
Alfred I Vickers
Alfred I Vickers
Alfred I Vickers

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALFRED I VICKERS (1786-1868): Landskap med kor och kvinna, signerad och daterad, olja på duk, ca 29x39 cm,

PROVENIENS: Uppsala Auktionskammare 2011

Smärre färgbortfall

591610

2018-11-21