Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALFRED I VICKERS (1786-1868): Landskap med kor och kvinna, signerad och daterad, olja på duk, ca 29x39 cm,
PROVENIENS: Uppsala Auktionskammare 2011
Smärre färgbortfall
591610
2018-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här