Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BVLGARI, "B. Zero 1", ring, 18 k guld, stämplad Alessandria, Italien, ringstorlek ca 17 mm, vikt 7,7 g, originaletui samt ytterbox medföljer
Bruksslitage
591617
2018-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här