Bvlgari B. Zero 1 ring

Bvlgari B. Zero 1 ring
Bvlgari B. Zero 1 ring
Bvlgari B. Zero 1 ring
Bvlgari B. Zero 1 ring
Bvlgari B. Zero 1 ring
Bvlgari B. Zero 1 ring
Bvlgari B. Zero 1 ring
Bvlgari B. Zero 1 ring

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BVLGARI, "B. Zero 1", ring, 18 k guld, stämplad Alessandria, Italien, ringstorlek ca 17 mm, vikt 7,7 g, originaletui samt ytterbox medföljer

Bruksslitage

591617

2018-11-22