Alexander Calder

Alexander Calder
Alexander Calder

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ALEXANDER CALDER (USA, 1898-1976), komposition, signerad i trycket, numrerad 61/300, littografisk affisch, 72x52 cm

591627

2018-11-22