Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ALEXANDER CALDER (USA, 1898-1976), komposition, signerad i trycket, numrerad 61/300, littografisk affisch, 72x52 cm
591627
2018-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här