Axel Knipschild gouache

Axel Knipschild gouache
Axel Knipschild gouache
Axel Knipschild gouache
Axel Knipschild gouache

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AXEL KNIPSCHILD (Tyskland, 1946-1983): "Space activators", signerade och daterad Kinpschild 1981, gouache på papper, 13x19 cm

591639

2018-11-22