Wven Wejsfelt vas

Wven Wejsfelt vas
Wven Wejsfelt vas
Wven Wejsfelt vas
Wven Wejsfelt vas
Wven Wejsfelt vas
Wven Wejsfelt vas
Wven Wejsfelt vas
Wven Wejsfelt vas
Wven Wejsfelt vas
Wven Wejsfelt vas
Wven Wejsfelt vas
Wven Wejsfelt vas

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SVEN WEJSFELT (1930-2009), vas, 1983, Gustavsberg, stengods med beige, blå och oxblod spräcklig glasyr, signerad ´´SWEN´´, daterad -83 med studiohand, höjd ca 20.5 cm

Smärre slitage

591641

2018-11-23