Såsskål Grönwall

Såsskål Grönwall
Såsskål Grönwall
Såsskål Grönwall
Såsskål Grönwall
Såsskål Grönwall
Såsskål Grönwall
Såsskål Grönwall
Såsskål Grönwall
Såsskål Grönwall
Såsskål Grönwall

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SÅSSKÅL, silver, Johan Petter Grönwall, Stockholm 1821, invändigt förgylld, höjd ca 9 cm, vikt ca 518 g

Smärre bucklor

591651

2018-11-21