Hängen silver

Hängen silver
Hängen silver
Hängen silver
Hängen silver
Hängen silver
Hängen silver

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HÄNGEN, 2 st, silver och sterlingsilver, pietra dura, oval resp. rektangulär form, stämplade E G Blomqvist, Älmhult 1947 resp. A. Ring, Denmark, höjd inkl ögla 4,7 resp 7,5 cm

Smärre nagg och repor

591669

2018-11-21