Klubbat för:
1 600 SEK
3 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, läderklädd skiva med glas, 8 lådor i 4 varv, inköpt på George Henscher, höjd ca 77, 136x68 cm
Bruksslitage, nyckel saknas
591676
2018-11-21