Skrivbord engelsk stil

Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil

Klubbat för:

1 600 SEK

3 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, läderklädd skiva med glas, 8 lådor i 4 varv, inköpt på George Henscher, höjd ca 77, 136x68 cm

Bruksslitage, nyckel saknas

591676

2018-11-21