Max Ernst Dent Promte Internationell grafik

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MAX ERNST (1891-1976): ur Dent Promte, färgfotolitografi, 1969, signerad och numrerad Max Ernst 59/70, 47 x 39 cm.

591677

2018-12-09