GEORGES BRAQUE nature morte Internationell grafik
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
GEORGES BRAQUE, efter (1882-1963). Nature Morte, efter förlaga, signerad och numrerad G. Braque 275/300, Heliogravyr i färg bildmått 23,8 x 34,8 cm bladmått 32 x 41,5 cm
Editerad av Guy Spitzer, (blindstämpel).
591695
2018-12-09