Emilio Vedova akvarell

Emilio Vedova akvarell
Emilio Vedova akvarell
Emilio Vedova akvarell
Emilio Vedova akvarell
Emilio Vedova akvarell
Emilio Vedova akvarell

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

EMILIO VEDOVA (Italien, 1919-2006): Komposition, signerad och daterad Vedova 1950, akvarell, ca 30x18,5 cm

591698

2018-11-21