Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANTONI TAPIES (född 1923): Untitled, signerad och annoterad Tapies, Prova d´artista, 1962, färglitografi med relief, bildmått 45,5 x 57,5 cm bladmått 49 x 62,5 cm.
591702
2018-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här