ANTONI TAPIES färglitografi Internationell grafik

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANTONI TAPIES (född 1923): Untitled, signerad och annoterad Tapies, Prova d´artista, 1962, färglitografi med relief, bildmått 45,5 x 57,5 cm bladmått 49 x 62,5 cm.

591702

2018-12-09