Skrivbyrå 1800-tal
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBYRÅ, 1800-talets andra hälft, empirestil, fanerad i mahogny, flankerad av kolonner, 4 lådor, den övre med skrivinredning om 8 lådor samt en lucka, höjd ca 96,5, 110x54 cm
Nyckel finns
591707
2018-11-21