Richard Comyns skrivschatull silver England
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
RICHARD COMYNS, skrivschatull, sterlingsilver, 1900-tal, barockstil, London, inredning med fack samt bläckhorn i glas med montage silver, lock med graverat crest, höjd ca 8,5, 15,5x24,5 cm, total vikt ca 2710 g
Repor, smärre bucklor, eventuella proppar saknas
591715
2018-11-29