Assiette Sevrès

Assiette Sevrès
Assiette Sevrès
Assiette Sevrès
Assiette Sevrès
Assiette Sevrès
Assiette Sevrès

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SEVRÈS, "Chateau des Tuileries", assiette, porslin, 1800-tal, Louis Philippe-stil, undertill märkt 1844, 19,7 cm

Dekorslitage

591721

2018-11-21