Tomte figurin

Tomte figurin
Tomte figurin
Tomte figurin
Tomte figurin
Tomte figurin
Tomte figurin
Tomte figurin
Tomte figurin

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOMTE, figurin, 1900-talets första hälft, bemålad terrakotta, höjd ca 55 cm

Slitage, ställvis förlust av färg, några nagg

591726

2018-11-23