Anita Brusewitz-Hansson & Henryk Bardzinski

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANITA BRUSEWITZ-HANSSON (född: 1927), skulptur, lergods, föreställande en mor med barn, signerad ´´Anita Brusewitz-Hansson´´ numrerad 8/20, HENRYK BARDZINSKI (född 1949), skulptur, betsat trä, kvinnlig form, signerad ´´Henryk Bardzinski´´, höjd ca 13-16 cm

Bruksslitage, ställvis missfärgningar

591743

2018-11-23