Anita Brusewitz-Hansson & Henryk Bardzinski
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANITA BRUSEWITZ-HANSSON (född: 1927), skulptur, lergods, föreställande en mor med barn, signerad ´´Anita Brusewitz-Hansson´´ numrerad 8/20, HENRYK BARDZINSKI (född 1949), skulptur, betsat trä, kvinnlig form, signerad ´´Henryk Bardzinski´´, höjd ca 13-16 cm
Bruksslitage, ställvis missfärgningar
591743
2018-11-23