Slaglåsgevär

Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLAGLÅSGEVÄR, svenskt, sk skolgevär, Husqvarna, 1860-tal, längd ca 122 cm

Slitage, senare hane

591748

2018-11-30