Nisse Zetterberg blandteknik
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
NISSE ZETTERBERG (1910-1986), ´´Död Fågel I", monogramsignerad och daterad -67, blandteknik på papper uppklistrad på pannå, storlek ca 34x41 cm
Ställvis förlust av förgyllning, ej examinerad ur ramen
591757
2018-11-23