Nisse Zetterberg blandteknik

Nisse Zetterberg blandteknik
Nisse Zetterberg blandteknik
Nisse Zetterberg blandteknik
Nisse Zetterberg blandteknik

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

NISSE ZETTERBERG (1910-1986), ´´Död Fågel I", monogramsignerad och daterad -67, blandteknik på papper uppklistrad på pannå, storlek ca 34x41 cm

Ställvis förlust av förgyllning, ej examinerad ur ramen

591757

2018-11-23