Ernst Billgren screentryck

Ernst Billgren screentryck
Ernst Billgren screentryck
Ernst Billgren screentryck
Ernst Billgren screentryck

Klubbat för:

4 200 SEK

4 000 SEK

ERNST BILLGREN (född 1957): "Visit it at home", signerad i trycket, numrerad 123/1000, screentryck på duk, ca 200x140 cm

HISTORIK: Ur IKEA Art Event-serien, 2006
I originalemballage (ej använt)

Obetydligt slitage

591767

2018-11-23