Stig Lindberg fajans
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STIG LINDBERG, vas, fat, skål, Gustavsberg, fajans, polykrom dekor av blommor, signerad Gustavsbergs Studiohand, vasen höjd 16, fatens längd 32, skålens diameter 16,5 cm
Krackeleringar, vas med nagg
591793
2018-11-21