Spegelbyrå, jugend

Spegelbyrå, jugend
Spegelbyrå, jugend
Spegelbyrå, jugend
Spegelbyrå, jugend
Spegelbyrå, jugend
Spegelbyrå, jugend
Spegelbyrå, jugend
Spegelbyrå, jugend

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGELBYRÅ, omkring 1910-tal, jugend, mahogny, spegelglas med fasttslipning, beslag i mässing, höjd ca 180, bredd 90, djup 48

Ytslitage, fläckar och mindre repor

591798

2018-11-21