Trädgårdsgrupp, bord och fyra stolar
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 dlr, vitmålat aluminium, omkring 1980/90-talet, bestående av bord, 1 karmstol samt 3 stolar, bordets mått, höjd ca 73, 131x89, stolar, sitthöjd ca 40 cm
Brukslitage, flagnad färg, rost, missfärgningar
591799
2018-11-21