Trädgårdsgrupp, bord och fyra stolar

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 dlr, vitmålat aluminium, omkring 1980/90-talet, bestående av bord, 1 karmstol samt 3 stolar, bordets mått, höjd ca 73, 131x89, stolar, sitthöjd ca 40 cm

Brukslitage, flagnad färg, rost, missfärgningar

591799

2018-11-21